KONST / Litografier / Färglitografi 11919296
*
nr 1191 9296
André Lanskoy
(1902-1976)
Färglitografi, André Lanskoy (1902-1976), Signerad, numrerad 8/50. Motivet: 37x40
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 juni 2018
kl 20:32:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/6 22:12:56
1
300 kr
18/6 13:04:32
2
600 kr
18/6 13:04:50
2
700 kr
18/6 17:38:13
3
700 kr
18/6 17:38:13
2
700 kr (Budbetjänt)
18/6 20:07:17
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andre lanskoy färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5130 Färglitografi
Franco Costa (f. 1934), Italien. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:21
-
2083 Färglitografi
Leif Nielsen (1920-2004), Danmark. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:43
-
5374 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:19
-
5370 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:12
-
7078 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:48
-
6071 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad e..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:18
*
André Lanskoy
Läs om budbetjänten
nr 1191 9296
André Lanskoy
(1902-1976)
Färglitografi, André Lanskoy (1902-1976), Signerad, numrerad 8/50. Motivet: 37x40
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 juni 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/6 22:12:56 | 1 | 300 kr |
18/6 13:04:32 | 2 | 600 kr |
18/6 13:04:50 | 2 | 700 kr |
18/6 17:38:13 | 3 | 700 kr |
18/6 17:38:13 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
18/6 20:07:17 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andre lanskoy färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5130 Färglitografi
Franco Costa (f. 1934), Italien. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:21 -
2083 Färglitografi
Leif Nielsen (1920-2004), Danmark. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:43 -
5374 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:19
-
5370 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:12 -
7078 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:48 -
6071 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad e..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:18